درباره ما

شرکت بین‌المللی تراست خاورمیانه با بیش از سه دهه فعالیت در زمینه تولید و واردات محصولات و قطعات رادیولوژی ، آنژیوگرافی و سی تی اسکن بر اساس استاندارد سازمان انرژی اتمی ایران و استاندارد بین المللی IEC61331 و ISO13485 مشغول فعالیت می باشد.ت کنسین های این شرکت با دارا بودن مدارک علمی و کارآموزی مرتبط و گذراندن دوره های بازآموزی مرتبط درسازمان های ذیصلاح آمادگی و مهارت لازم برای انجام صحیح و اصولی شیلدینگ هر نوع مرکزی را دارا می باشند.

شرکت بین المللی تراست خاورمیانه، نماینده انحصاری شیشه های سربی SCHOTT آلمان و CORNING فرانسه، نماینده انحصاری شیلدهای سربی MAVIG آلمان و نماینده انحصاری دستگاه های رادیولوژی پرتابل medical ECONET آلمان میباشد.

تامین قطعات سیستم های تصویربرداری به طور مستقیم از کمپانی های IAE ایتالیا سازنده تیوب های رادیولوژی و سی تی اسکن/ VAREX IMAGING آمریکا ، سازنده تیوب های رادیولوژی و سیتی اسکن و FPD و AEC /توشیبا TOSHIBA ژاپن سازنده انواع تیوب های رادیولوژی

این شرکت دارای مجوز تولید از اداره کل تجهیزات و ملزومات پزشکی برای محصولات: شیلد سربی، تیروئیدبند سربی، روپوش سربی، جلیقه و دامن سربی میباشد.

این شرکت نماینده انحصاری کمپانی های MAVIC آلمان، AMRAY  ایرلند و Medical Index  آلمان در زمینه انواع لباس های سربی می باشد.

خدمات پس از فروش

تراست خاورمیانه به عنوان شرکت ثالث ارائه دهنده خدمات پس از فروش، خدمات 10 برند اصلی دستگاه های تصویربرداری را نیز انجام میدهد. این شرکت مفتخر است که طی مجوز شماره 664/35232  اداره کل تجهیزات و ملزومات پزشکی ، اولین شرکتی است که جامع ترین خدمات ثالث پس از فروش در حوزه دستگاه های تصویربرداری پزشکی را ارائه میکند.

شرکت بین‌المللی تراست خاورمیانه به عنوان شرکت ثالث ارائه دهنده خدمات پس ‌از فروش دستگاه‌های تصویربرداری (زیر نظر اداره کل تجهیزات پزشکی) با توجه به توانایی های خود اقدام به اجرای طرح هم‌افزایی در رابطه با تامین قطعات سرویس و نگهداشت تجهیزات و دستگاه‌های تصویربرداری نموده است.

  • اعزام کارشناس و مشاوره و ارائه گزارش فنی مستند و اطلاع رسانی از عملکرد هر دستگاه در خصوص راه اندازی و استفاده بهینه از امکانات آن مرکز محترم
  • ارائه خدمات فنی با توجه به تعرفه اداره کل تجهیزات پزشکی طبق مجوز ثالث و تامین قطعات یدکی مورد نیاز
  • پیشنهاد قراردادهای دوره‌ای سرویس و نگهداری جهت افزایش طول عمر دستگاه‌های در حال کار پس از رفع عیب و بروزرسانی
  • ارائه قیمت‌های رقابتی به منظور تامین قطعات یدکی original و مصرفی دستگاه‌های تصویربرداری بیمارستان
  • بازسازی و اورهال دستگاه‌هایی که به دلیل مشکل در تامین قطعات و یا فرسودگی از چرخه بازدهی خارج شده اند
  • اینسرت گذاری تیوب‌های رادیولوژی و سی‌تی اسکن کاهش هزینه 70% درصدی و اجتناب از خرید تیوب نو با گارانتی یکساله